0

Inspirativní desetiminutovka – březen 2021

Tipy FranklinCovey pro efektivní leadership

Prožíváme intenzivní dny a každý z nich přináší novou vlnu naléhavých úkolů a požadavků. Nemůžeme cestovat a setkávat se, o to více rozhodnutí probíhá před monitory počítačů při virtuálních schůzkách, které generují další úkoly. To vše je prokládané informacemi o dění a změnách ovlivňujícím naše životy, nad kterými přitom nemáme kontrolu. Poznáváte to? Využijte níže uvedené zdroje k tomu, jak snížit stres a frustraci – a naopak zvýšit pocit kontroly, jistoty a lépe zvládat náročné období.

Video Okruh vlivu

Okruh vlivu

Když se příliš zaměříme na okolnosti, které ovlivnit nemůžeme, povede to ke zbytečnému pocitu bezmoci. Když ale soustředíme úsilí na věci, se kterými můžeme něco udělat, rozšíříme své znalosti i zkušenosti a stáváme se důvěryhodnějšími. A tím se zvětšuje i náš okruh vlivu.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

 
Jak zvládat stres v týmu

Jak váš tým zvládá stres v rozbouřených časech? 

Přinášíme vám několik tipů, které vašemu týmu pomohou lépe zvládat stres, zpracovat nenadálé změny a nastolit produktivní směr vpřed – navzdory zvratům v osobním i pracovním životě.

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK

Jak mít energii?

Máte dostatek energie na to, abyste odváděli dobrou práci?

Mnoho manažerů se snadno chytne do pasti, kdy práci a další povinnosti kladou na první místo a položku péče o vlastní osobu nechávají na seznamu priorit neodškrtnutou. Není to i váš případ?

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK

okruh vlivu

Ujasněte si, čemu věnujete svůj čas a síly.

Zamyslete se nad svým okruhem vlivu a vyzvěte k tomu i lidi v týmu. Uvědomte si, co můžete v nějaké konkrétní situaci udělat a jaká řešení spadají do vašeho okruhu vlivu. Využijte k tomu naši pomůcku.

STÁHNĚTE SI POMŮCKU