0

Inspirativní desetiminutovka 4

Tipy FranklinCovey pro efektivní leadership

Není třeba se sáhodlouze rozepisovat o tom, že je v současné době pro mnoho firem i jednotlivců dosahování vytyčených cílů velmi složité. Pro období, kdy se omezují zdroje, nabízíme dvě rady: soustřeďte se na činnosti, které nejvíce ovlivní naplnění klíčového cíle, a zapracujte na důvěře – je to často opomíjený nástroj ke zvýšení výkonnosti lidí a snížení nákladů. Jak na to? Nechte se inspirovat našimi tipy.

Analyzér 80_20

Věnujete se těm správným aktivitám?

Pokud chcete naplnit cíl, jehož jste doposud nedosáhli, budete muset dělat věci, které jste dosud nedělali. Anebo mezi stávajícími aktivitami najít ty, o kterých jste si nemysleli, že by mohly mít na výsledek zásadní dopad. Položte si otázku: Kterých 20 % toho, co děláme, má na cíl stejný nebo větší vliv než zbývajících 80? 

STÁHNOUT POMŮCKU
ANALÝZA ČINNOSTÍ 80/20

trust_1

Jak může lídr podporovat důvěru v týmu v době v krize?

Hlavní rada pro většinu krizí zní: Komunikovat, komunikovat, komunikovat. Záleží však na tom, jak to děláte. Když se s tímto záměrem postavíte před lidi, aniž byste měli jejich důvěru, tak se propast mezi vámi jen prohloubí a vašim slovům nebudou přikládat váhu. Posilovat důvěryhodnost je třeba stále, v období krize ale o to více. 

PŘEČÍST ČLÁNEK

Balíček 1_širší formát

Knihy pod stromeček

Potěšit druhé knihou je vždy dobrý nápad. O to lepší, když jim kniha pomůže posunout se a změnit přístup k tomu, co aktuálně řeší, či zlepšit kvalitu vztahů a života vůbec. V naší vánoční nabídce najdete tři balíčky titulů, které mohou všechny tyto podmínky splnit. A náš e-shop má otevřeno stále.

 

VYBRAT BALÍČEK KNIH