0

Vánoční balíček 7 návyků doma+

Akce
Vánoční balíček 7 návyků doma+
Cena: 990 Kč
Cena v EUR: € 37,82
DPH: 10 %
Skladem
Kusů:

Další balíček pro rodinu obsahuje navíc audionahrávku 7 návyků skutečně efektivních lidí, která představuje základní filosofii života podle principů. Z ní vycházejí ostatní publikace z pera Stephen R. Coveyho a jeho synů, v nichž se věnují osobnímu růstu, sebeřízení a leadershipu. 

S balíčkem č. 2 ušetříte 350 Kč.
Skládá se z titulů:

7 návyků šťastných dětí7 návyků šťastných dětí

Sean Covey

Inspirativní knížka s nádhernými kresbami pro všechny rodiče, kteří chtějí, aby si jejich děti osvojily správné hodnoty. Roztomilé postavičky z vesnice Sedm Dubů a jejich zábavné příběhy seznamují děti s nadčasovými principy.

Každý ze sedmi příběhů názorně ilustruje příslušný návyk. Na konci příběhu v „Okénku pro rodiče" autor přináší návrhy, jak s dětmi o příběhu hovořit a jak u nich příslušný návyk rozvíjet. Ať už se děti ztotožní s medvědem Dobrákem nebo veverkou Sofií Sečtělou, určitě naleznou v některém z hlavních hrdinů i něco ze sebe samých. Úkoly vedou malé čtenáře a posluchače k tomu, aby se zamyslely nad tím, co samy mohou dělat jinak a lépe. To vše dětem umožní začít využívat 7 návyků ve vlastním životě.

Běžná cena: 300 Kč 

7 návyků spokojené rodiny7 návyků spokojené rodiny

Stephen R. Covey

Kniha určená rodinám inspiruje k tomu, jak uplatňovat 7 návyků v různých životních situacích. Obsahuje mnoho zajímavých příběhů, aktivity pro rodiny i návody, jak řešit problémy, ať jde o děti, jimž se rozvádějí rodiče, dospívající, o vážné nemoci v rodině apod. 

Autor vysvětluje, v čem tkví hodnota rodinného poslání. V několika krocích ukazuje, jak jej vytvořit. Zabývá se také riziky moderní doby - závislostmi či nadužíváním elektroniky. Stephen R. Covey (1932-2012) je po celém světě znám jako odborník na vedení lidí, autor motivační literatury a zejména knihy 7 návyků skutečně efektivních lidí. Byl také otcem devíti dětí, od kterých se dočkal 52 vnuků a pravnuků.

Běžná cena: 540 Kč

7 návyků skutečně efektivních lidí (audiokniha)7 návyků skutečně efektivních lidí

Stephen R. Covey

Audionahrávka knihy v nezkrácené verzi. Čte herec a moderátor Martin Sláma.

7 návyků skutečně efektnivních lidí je nejprodávanější kniha osobního růstu a leadershipu všech dob. Ptáte se: „Jak dosáhnout pracovních úspěchů? Jak budovat vztahy ve vaší rodině? Jak vést kvalitní a plnohodnotný život v současném dynamickém prostředí a světě neustálých změn?" Stephen R. Covey nabízí odpověď v podobě univerzálních principů, které platí bez ohledu na naše okolí, vládnoucí politickou stranu, naši náladu i počasí. Pokud je budeme respektovat, pak nám tyto za všech okolností platné přírodní zákony pomohou dosáhnout výsledků, o které usilujeme.

Délka záznamu: 12 hod 53 minut (1 CD mp3)
Běžná cena: 500 Kč