0

Vánoční balíček 7 návyků doma

Akce
Vánoční balíček 7 návyků doma
Cena: 690 Kč
Cena v EUR: € 26,36
DPH: 10 %
Skladem
Kusů:

Balíček inspirace pro harmonii a pohodu v rodině. Program 7 návyků není jen o osobní efektivitě – je pilířem rodinných vztahů i kompasem při zvládání obtížných situací. Představuje také výjimečný způsob, jak naučit děti správným hodnotám a životu podle principů.

S balíčkem č. 1 ušetříte 150 Kč.
Skládá se z titulů:

 

7 návyků šťastných dětí7 návyků šťastných dětí

Sean Covey

Inspirativní knížka s nádhernými kresbami pro všechny rodiče, kteří chtějí, aby si jejich děti osvojily správné hodnoty. Roztomilé postavičky z vesnice Sedm Dubů a jejich zábavné příběhy seznamují děti s nadčasovými principy.

Každý ze sedmi příběhů názorně ilustruje příslušný návyk. Na konci příběhu v „Okénku pro rodiče" autor přináší návrhy, jak s dětmi o příběhu hovořit a jak u nich příslušný návyk rozvíjet. Ať už se děti ztotožní s medvědem Dobrákem nebo veverkou Sofií Sečtělou, určitě naleznou v některém z hlavních hrdinů i něco ze sebe samých. Úkoly vedou malé čtenáře a posluchače k tomu, aby se zamyslely nad tím, co samy mohou dělat jinak a lépe. To vše dětem umožní začít využívat 7 návyků ve vlastním životě.

Běžná cena: 300 Kč 

7 návyků spokojené rodiny7 návyků spokojené rodiny

Stephen R. Covey

Kniha určená rodinám inspiruje k tomu, jak uplatňovat 7 návyků v různých životních situacích. Obsahuje mnoho zajímavých příběhů, aktivity pro rodiny i návody, jak řešit problémy, ať jde o děti, jimž se rozvádějí rodiče, dospívající, o vážné nemoci v rodině apod. 

Autor vysvětluje, v čem tkví hodnota rodinného poslání. V několika krocích ukazuje, jak jej vytvořit. Zabývá se také riziky moderní doby - závislostmi či nadužíváním elektroniky. Stephen R. Covey (1932-2012) je po celém světě znám jako odborník na vedení lidí, autor motivační literatury a zejména knihy 7 návyků skutečně efektivních lidí. Byl také otcem devíti dětí, od kterých se dočkal 52 vnuků a pravnuků.

Běžná cena: 540 Kč