0

7 návyků úspěšných teenagerů

Sean Covey
7 návyků úspěšných teenagerů
Cena: 305 Kč
Cena v EUR: € 11,65
DPH: 10 %
Skladem
Kusů:

Sean Covey ve své knize aplikuje nadčasové principy obsažené v 7 návycích na život teenagerů. Učí je zvládat nesnadné problémy, kterým často musejí čelit, a uskutečňovat důležitá rozhodnutí způsobem, který může změnit celý jejich život. 

Autor předkládá čtenářům čtivého, zábavného a názorného průvodce, který jim pomůže dosahovat vlastních cílů, posilovat sebevědomí, navazovat a rozvíjet přátelství, odolávat tlaku vrstevníků, vycházet s rodiči a mnoho dalšího.

Kniha je bohatě ilustrovaná, přináší spoustu zajímavých a podnětných myšlenek a nápadů stejně jako mnoho skvělých citátů a příběhů teenagerů z celého světa. Tuto knihu by si měli přečíst nejen všichni dospívající, ale také jejich rodiče a všichni dospělí, kteří ovlivňují mladé lidi.

Knihy 7 návyků úspěšných teenagerů se ve světě prodaly přes tři miliony výtisků a nyní tato úspěšná publikace znovu vychází i v českém jazyce, tentokrát ve zcela novém překladu, jehož odborným garantem je společnost FC Czech s.r.o., zastoupení FranklinCovey v ČR a SR.


Související produkty

Související semináře