0

4 disciplíny realizace

Chris McChesney, Jim Huling, Sean Covey
Novinka
4 disciplíny realizace
Cena: 485 Kč
Cena v EUR: € 20,06
DPH: 10 %
Skladem
Kusů:

Kniha pojednává o tom, „co“ ve firmách rozhoduje o úspěšném naplnění strategií a cílů. Popisuje také, „jak“ postupovat, abychom vytyčených cílů dosáhli ne jednou, ale abychom jich dosahovali znovu a znovu. 

NAHLÉDNOUT DO KNIHY

Pro většinu firem není problém stanovit skvělou strategii, ale je obtížné ji beze zbytku naplnit. Nízká míra či neschopnost realizace je všeobecný problém, který patří mezi největší výzvy současného podnikatelského prostředí. A kniha 4 disciplíny realizace se právě tomuto tématu věnuje. V publikaci najdete četné příklady společností, kterým se daří realizovat strategie. Přečíst by si ji měl každý manažer a lídr, který vede tým nebo firmu. 

V české verzi knihy autory doplňuje Tomáš Kopecký, Managing Partner FranklinCovey Česká a Slovenská reublika. Kniha je obohacena o příklady a zkušenosti z implementace 4 disciplín v českých firmách.

Chcete vědět více o tom, jak realizovat strategie a naplňovat cíle, které jste si vytyčili? Seznamte se s metodikou 4 disciplíny realizace.

4DX prize

Přední světový portál 
BookAuthority zaměřený na recenze odborných knih vyhodnotil tuto publikaci jako jednu z nejlepších obchodních knih všech dob.Doporučujeme

Související články

Související semináře