0

Důvěra (audiokniha)

Důvěra (audiokniha)
Cena: 500 Kč
Cena v EUR: € 20,68
DPH: 10 %
Skladem
Kusů:

Nezkrácená verze knihy Důvěra, jediná věc, která dokáže změnit vše. Stephen M. R. Covey v této knize rozvíjí klíčové myšlenky bestsellerů svého otce S. R. Coveyho 7 návyků skutečně efektivních lidí a 8. návyk - od efektivnosti k výjimečnosti. Namluvil Daniel Dítě.

Ve své knize překonává zažité stereotypy a ukazuje, že důvěra není pouze ctnost, ale je měřitelným faktorem, který ovlivňuje výkonnost a výši vynaložených nákladů a tím má prokazatelné dopady na ekonomické výsledky firem.

Problémy, které vznikají následkem nedůvěry, jako např. nízká úroveň komunikace, byrokracie nebo fluktuace, snižují produktivitu a zvyšují náklady. Vysoká důvěra naopak zvyšuje rychlost a snižuje náklady. Důvěra a rychlost, s níž ji dokážeme vytvořit, jsou stavebními kameny fungování všech oblastí profesního i soukromého života. Autor analyzuje proces vytváření důvěry a poskytuje návod, jak důvěru vzbudit, udržet si ji a dále prohlubovat.

Knihu z angličtiny přeložil Aleš Lisa, její audioverzi namluvil Daniel Dítě.

Délka nahrávky je 12hodin 50 minut.

Balení obsahuje jedno CD MP3.

Vydává FC Czech, s.r.o., zastoupení FranklinCovey pro ČR a SR, ve spolupráci se společností Lumeni, s.r.o.

Doporučujeme

Související články

Související semináře