Matrace a postele

Specialista na zdravý spánek je firma H+T Matex s.r.o.. Dodává kvalitní matrace různých druhů, pěnové matrace, latexové matrace nebo další různé druhy. Ke zdravému spánku neodmyslitelně patří i kvalitní postel - dřevěné postele top kvality opět dodá firma Matex. Vedle matrací a postelí nabízí firma samozřejmě také lamelové rošty nebo různé lůžkoviny.

Reklama na internetu

Propagace v internetových vyhledavačích typu Seznam.cz či Google.com je v dnešní době jednou z nejefektivnějších forem online reklamy. Kvalitně zpracované www stránky a jejich následná optimalizace pro vyhledavače zajistí vašemu webu cílenou návštěvnost. Při výběru partnera, se kterým budete pracovat na SEO optimalizaci dbejte na seriózní přístup a reference. Spoléhejte na kvalitní SEO.

Incentivní turistika a pracovní cesty

Pracovní cesty do zahraničí jsou dnes součástí života mnoha lidí. Spolehlivý partner, zajišťující bezproblémový běh vaší cesty, je pro její úspěšnost klíčový. Využijte služeb firmy Pražský Klub s.r.o., který zajišťuje zahraniční pracovní cesty již řadu let a má v oboru bohaté zkušenosti. Spolehněte se na profesionály. Krom služebních cest organizujeme i zájezdy na míru.

Vedle běžných firemních zájezdů pořádáme i zájezdy pro děti - školní zájezdy.

Levné parfémy online

Internetová parfumerie A Parfémy.cz Vám přináší jen originální a kvalitní parfémy za přívětivé ceny. Objednané parfémy odesíláme okamžitě po potvrzení objednávky, všekeré parfémy v naší online prodejně můžete zakoupit v různých litrážích. Vedle parfémů nabízíme i toaletní vody, sprchové gely a další kosmetiku.

Zjistěte více o pracovním právu

Advokátní kancelář Ambruz & Dark disponuje týmem právníků, kteří se specializují na oblast pracovního práva a otázky zaměstnanosti. Díky svým značným praktickým zkušenostem vám jeho členové rádi poradí, jak přípravit pracovní a manažerskýé smlouvy, zajistí revizi stávajících smluv nebo zastoupí vaši společnost v pracovněprávních sporech.

Ochrana osobních údajů je důležitá

Umíte jednoznačně rozlišit, která data jsou považována za osobní údaje? Myslíte si, že vaše společnost nemůže mít problémy s Úřadem pro ochranu osobních údajů?Implementujeme komplexní řešení ochrany osobních údajů, a to jak na národní, tak na nadnárodní úrovni. Toto řešení je vytvořeno na míru nadnárodním společnostem.